Teknoloji

Xbox İş Ortağı Canlı Yayını Duyuruldu

Microsoft bu hafta düzenleyecek Xbox İş Ortağı canlı akışı için bir duyuru yaptı. Peki ne zaman başlayacak ve neler göreceğiz? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Yeni Game Pass Artışı Gelebilir


2022 yılında pek bir hareketlilik yaşanmayan Xbox, bu yılın başında düzenlediği Developer_Direct programıyla geri dönüşüne başladı. Yazın Xbox Games Showcase 2023 sunumu ve GamesCom 2023 iştirakiyle tanıtımlarına devam eden şirket, Xbox Partner Preview canlı yayınıyla da hız kesmeden devam edecek.

Xbox İş Ortağı Canlı Yayını Bu Hafta Gerçekleşecek

25 Ekim 2023 Çarşamba günü, Öyleyse yarın 20:00 TSİ2020 yılı civarında başlayacak olan sunumda, Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment, Studio Wildcard gibi bağımsız ve üçüncü taraf ortaklar tarafından geliştirilen oyunların fragmanları ve oynanış gösterimleri yer alacak.

Like A Dragon: Infinite Wealth’in oyun içi etkinlikleri, Alan Wake 2 lansman fragmanı, ilk ARK: Survival Ascished oynanış tanıtımı ve Dungeons of Hinterberg’in sosyal dünyasına bir dalış hakkında yeni bilgiler zaten doğrulanmış olsa da, muhtemelen şöyle olacak: A Dragon: The Man Who Erased His Name ve ARK 2 ile ilgili yeni şeyler de görebiliriz.

Twitch ve YouTube kanallarından izleyebileceğimiz sunumda önümüzdeki dönemde Game Pass ve Xbox Game Pass hizmetlerine gelecek oyunlar hakkında da yeni bilgiler verileceği söyleniyor.

habergumushacikoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu