Haber

Hande Erçel’in Hakan Sabancı’nın Gözlüğüyle Verdiği Poz Kafaları Karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı’nın gözlük taktığı bir paylaşımı ‘Sevgilimin güneş gözlüğü ve sevgilimin favorisi’ notuyla paylaşan Hande Erçel, sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. ayrıntılar ?

Son zamanların en çok konuşulan, merak edilen ve eleştirilen çifti Hande Erçel ve Hakan Sabancı aşklarını tüm hızıyla yaşamaya devam ediyor.

Şu anda Amerika’da tatillerinin tadını çıkaran çift, birbirlerini paylaşma konusunda hâlâ biraz ketumlar ama Hande Erçel sayesinde onu hep görüyoruz ve Hakan Sabancı’nın da orada olduğunu biliyoruz.

Mesela bu poz ? Geçtiğimiz saatlerde “Kız arkadaşımın güneş gözlüğü ve kız arkadaşımın favorisi” notuyla paylaştığı fotoğrafta Hakan ortalıkta yok ama orada olduğu belli mi? Görünen!

Her neyse asıl meseleye gelelim! Ünlü olmak zor iş, hele çok popüler bir isimseniz paylaştığınız şeyler incelenip en ince ayrıntısına kadar analiz ediliyor biliyorsunuz.

Tabii ki Erçel’in paylaştığı “Kız arkadaşımın güneş gözlükleri” notuyla fotoğraf da bir masaya konuldu. Hande Erçel’in ise sevgililerinin güneş gözlüğü takma merakının çok eskilere dayandığı da dikkatlerden kaçmadı.

Hande Erçel’in duruma aşina olan sevenleri, Hande Erçel’in Kerem Bürsin, Kaan Yıldırım ve Murat Dalkılıç’la birlikte olduğu dönemlerde güneş gözlükleriyle yaptığı paylaşımları ortaya çıkardı ??

Eh, hepimizin ilginç alışkanlıkları var, demek ki Hande Erçel de erkek güneş gözlüklerini seviyor!

karsiyaka-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu