Ekonomi

Bu hafta yakından izlenmesi gereken 5 kripto para birimi

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki First Republic Bank’ın son dönemdeki başarısızlığı, küresel finansal sistemin istikrarına ilişkin endişeleri yeniden canlandırdı. Bu büyük gelişme, özellikle ABD Merkez Bankası (Fed) sayesinde oldu. Besledi ), faiz oranlarının düşürülmesine yönelik bir duruş alma olasılığına ilişkin piyasa güvenini önemli ölçüde etkiledi. Sonuç olarak, yatırımcılar gergin ve analistler durumu dikkatle izliyor.

yatırımcılar, Silikon Vadisi, İmzaVe İlk Cumhuriyet Bankası ABD Merkez Bankası’nın çöküşünün ardından faiz oranlarını %5,25’e yükseltmesini bekliyordu. Haberin açıklanmasıyla birlikte yatırımcılar daha temkinli bir duruş sergiledi.

CoinGecko tarafından bildirildiği üzere kripto para piyasası dünden bu yana %1 düştü. bitcoinVe EthereumHer ikisi de küçük bir değer ölçüsü kaybederken, altcoin piyasası üzerindeki etkileri çok daha büyüktü.

Bu Hafta İzlenecek En İyi 5 Kripto Para Birimi

PEPE

PEPE, bu hafta izlenmesi gereken en iyi 5 kripto para birimi arasında yer alıyor. DOGEVe SHIBAynı şekilde, PEPE de ilk olarak 2005’te ortaya çıkan bir memeye dayanmaktadır. Jeton, son 24 saatte %24 artarak keskin bir şekilde yükseldi.

Token, kısa ve orta vadede faydalı olacak olan yatırımcı ilgisinde hala güçlü bir artış yaşıyor.

RNDR

RNDR Bu haftaki piyasa ortamında darbe almasına rağmen hala mükemmel bir alım olarak görülüyor. En son kripto piyasası verileri, tokenin geçen haftadan bu yana %19 arttığını gösteriyor. Boğaların tarafını tutan en son zincir üstü gelişmelerle, tokenin yatırımcı portföylerindeki konumu sağlam.

Ayılar şu anda 2,1 doları kırmaya çalışıyor. Yatırımcılar daha sonra bu fiyat noktasındaki düşüş eğilimi uzun vadede RNDR’yi 1.574 dolara sürükleyebileceğinden, bu takviye seviyesini savunmalıdır.

CSPR

L1 blockchain Casper Network’ün yönetim belirteci CSPR , piyasa düştükçe fiyatta hafif bir düşüş yaşadı. CoinGecko verilerine göre, token haftalık zaman diliminde %19 arttı. CSPR’nin geleceği, ağın ne olması gerektiğine dair net bir vizyonla güvence altına alınmıştır.

CSPR boğaları, fiyatı 0,05782 doların üzerinde dengelemeye çalışıyor. Bu girişim başarılı olursa, CSPR 0,06371 dolara açık olabilir. Bununla birlikte, bu seviyedeki düşüş eğilimi, tokenı orta ve uzun vadede 0,04355 dolara geri getirebilir.

INJ

Piyasa yavaş yavaş düşerken INJ bu hafta en çok kazananlardan biri oldu. CoinGecko verilerine göre token geçen haftadan bu yana %10 arttı ve en çok kazananlar listesinde ilk dörde girdi. Bu yükseliş, Binance’in enjekteKurumsal kredi vermeyi mümkün kıldı ve platformda yeni bir olası yatırımcı kümesi açtı.

Token, bu fiyat noktasında dengelenmeden önce orta ve uzun vadede 6.904 dolara düşebilir. Bu durumda yatırımcılar kısa ve orta vadede INJ fiyat hareketlerini takip etmelidir.

XRD

XRD piyasayı yakından takip ediyor. Bitcoin ile güçlü bir korelasyona sahip olan token, şu anda günlük zaman diliminde yaklaşık %3 düştü. Radix’in Consensus 2023 ile sıçrama yapmasıyla daha fazla yatırımcının platforma katılması bekleniyor.

XRD gerçekten de boğaların sıçraması için güçlü bir destek sunan 0,0942 dolara doğru ilerliyor. Düşüş trendi bu seviyede durdurulursa 0,131 dolara giden yol açık.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu