Yaşam

Bergüzar Korel’in başrolde olduğu Prime Video’nun ilk yerli dizisi ‘Duğum’un yayın tarihi belli oldu

Prime Image, başrollerinde Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın yer aldığı ilk yerli orijinal dizisi ‘Duğum’un yayın tarihini ve posterini paylaştı. Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, yönetmenliğini Can Ulkay’ın üstlendiği ‘Düğüm’, 23 Şubat’ta seyirciyle buluşacak.

Bir suç draması/gerilim filmi olan ‘The Knot’, hem mesleği hem de annelik sorumluluklarını dengeleme konusunda kendisini büyük bir zorluğun içinde bulan başarılı gazeteci Neslihan Turhan’ın hikayesine odaklanıyor.

‘Düğüm’de Bergüzar Korel hırslı ve idealist muhabir Neslihan’ı canlandırırken; Serkan Altunorak, duygusal ve kırılgan bir akademisyen olan Neslihan’ın eşi Vural karakterini canlandırıyor. Düğüm dizisinde Nejat karakteriyle seyirciyle buluşacak olan Caner Cindoruk, cinayet bürosunda başarılı ve sağlam bir komiser rolünü canlandırıyor. Neslihan’ın sunduğu Tek Gerçek programının yapımcılığını İbrahim Selim, rakip kanalın sunuculuğunu Ece Dizdar, başrol oyuncularına eşlik eden Itır Esen ise Neslihan’ın asistanını canlandırıyor. Kaan Meriç Sezen Neslihan’ın oğlu Can rolünü canlandırıyor.

İLK ÜÇ BÖLÜM 23 ŞUBAT’TA YAYINLANACAK

Prime Image üyeleri, sekiz bölümlük suç dramasının ilk üç bölümünü günlük olarak izleyebilecek, geri kalan bölümler ise haftalık olarak yayınlanacak. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu