Haber

Luis Nani: Fenerbahçe benim için her zaman özeldir

2015-2016 dönemi yaz transfer döneminde İngiliz devi Manchester United’dan Fenerbahçe’ye 6 milyon Euro’ya transfer olan ve performansıyla sarı lacivertli taraftarların sevgilisi haline gelen Portekizli yıldız Luis Nani, Fenerbahçe kulüp televizyonuna konuştu.

“Fenerbahçe benim için her zaman özeldir”

Kariyerine Avustralya Ligi gruplarından Melbourne Victory’de devam eden 36 yaşındaki futbolcu, sarı lacivertli takımla ilgili şunları söyledi:

“Fenerbahçe Stadı’na gelmek ve evime dönmek büyük bir zevk. Fenerbahçe benim için her zaman özeldir.”

“Taraftarların beni karşılamasını asla unutmam”

Fenerbahçe’ye transfer olduğu dönemle ilgili konuşan yıldız isim şu açıklamayı yaptı:

“Hayranların beni havaalanında karşılama şeklini asla unutmam. Benim için çok özel bir andı. Esasen, bir oyuncu böyle karşılandığında, çok iyi tepki vermekten hoşlanır. Ben de bunu yapmaya çalıştım.”

“Fenerbahçe için şampiyonluk mümkün”

Luis Nani ayrıca şunları söyledi:

“Şimdilik her şey mümkün. Fenerbahçe mükemmel oyunculardan oluşan bir konsey. Aynı zamanda mükemmel bir teknik direktörü var. Türkiye ligi çok rekabetçi bir lig. Şu anda Galatasaray yeterince çalışıyor. Maçı kazanmak zorundayız.” Bu akşam üzerlerindeki baskıyı artırmak için tüm şüphelerimizle oynayacağız, “Fenerbahçe için başarı, şampiyonluk mümkün. Ancak bunun için istikrarlı bir şekilde devam etmek gerekiyor. Fenerbahçe istikrarlı bir şekilde devam ederse şampiyonluk talihi son derece yüksek.”

(Görüntüler FB TV’den alınmıştır.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu