Yaşam

Jennifer Aniston’ın babası John Aniston hayatını kaybetti

Oyuncu Jennifer Aniston’ın babası John Aniston, 89 yaşında hayatını kaybetti. Jennifer Aniston, babasının ölümünü sosyal medya hesabından duyurdu.

Oyuncu yaptığı paylaşımda, “Canım babam… John Anthony Aniston. Sen tanıdığım en güzel insanlardan biriydin. Huzur içinde ve acı çekmeden gökyüzüne yükseldiğin için çok minnettarım. Hem de 11/11’de (11 Kasım)! Her vakit harika bir zamanlaman vardı. Bu sayı benim için sonsuza kadar daha da büyük bir mana taşıyacak. Seni sonsuza kadar seveceğim” ifadelerini kullandı.

JOHN ANİSTON KİMDİR?

24 Temmuz 1933’te Yunanistan’ın Girit adasında doğan John Aniston, Pennsylvania Eyalet Üniversitesi’ne devam etti. 1960’lı yıllarda oyunculuğa başlayan Aniston, 70’lerden itibaren pembe dizi dünyasının yinelenen yüzlerinden biri oldu.

Aniston, 1970 yılında “Days of Our Lives”a Dr. Eric Richards rolüyle katıldı. Daha sonra 80’lerde Victor Kiriakis karakteriyle pembe diziye geri döndü ve bu rolüne 2022’ye kadar devam etti. Aniston ayrıca “Search for Tomorrow”, “Journeyman” ve “The West Wing” üzere üretimlerde da rol aldı. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu