Yaşam

İzmirliler 2023’e “Gülşen” ile girecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2023’e coşkulu bir “merhaba” için hazırlıklarını tamamladı. İzmir’de yeni yıla geri sayım Gündoğdu Meydanı’nda Gülşen konseri ile yapılacak. 12 Eylül’de yurt hapsi kararı kaldırılan müzisyen, ilk halk konserini İzmir’de verecek.

İzmirliler 2023 yılına sevilen sanatçı Gülşen ile “merhaba” diyecek. Yeni yılı Gündoğdu Meydanı’nda karşılayacak olan İzmirliler, bu özel gecenin coşkusuna ortak olacak.

2023 Yılbaşı konseri ile ilgili açıklama yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Cumhuriyetimizin 100. yılı, ülkemiz tarihinin en değerli dönüm noktasıdır. 9 Eylül 2022’den başlayıp 29 Ekim 2023’e kadar olan dönem. Gülşen’in vereceği 2023 yılbaşı konseri bu sürecin önemli kilometre taşlarından biridir. O akşam sadece yeni yılı değil, takvimlerin Cumhuriyetimizin 100. yılını göstermesi gerçeğini de tüm İzmir kutlayacak. 31 Aralık akşamı Gündoğdu Meydanı’nda tüm İzmirlilerle buluşmak dileğiyle” dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin kutlama programı saat 21.00’de DJ Özgür Güler’in performansıyla başlayacak. Gülşen, 22.30’da sahne alacak. 12 Eylül’de yurt hapsi kararı kaldırılan müzisyen, ilk halk konserini İzmir’de verecek.

Birinci Kordon araç trafiğine kapatılacak
Birinci Kordon, ulaşımda sorun yaşanmaması için 31 Aralık gecesi trafiğe kapatılacak. 4 noktadan giriş ve çıkış sağlanacak. Yaya trafiğine açılacak noktalar ise şöyle; Ali Çetinkaya Bulvarı, Hekim Mustafa Enver Caddesi, Vasıf Çınar Bulvarı ve Gündoğdu Meydanı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu