Haber

İmamoğlu, Erdoğan’ın harçlık verdiği görüntülere sinirlendi: Bu şekilde para dağıtanlardan harçlık alınmıyor.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Millet Buluşması’na katılmak için Trabzon’a geldi. Kalabalığa seslenen İmamoğlu, konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocuklara harçlık dağıttığı görüntülere de değindi.

“PARAYI GÖSTERMEK UTANÇTIR”

İmamoğlu, “Bir tomar parayı alıp çocuğa dağıtamazsınız. Bu şekilde çocuklara para dağıtan kişiye harçlık verilmiyor. Biz böyle biliyoruz. Aksi takdirde insanlar rencide olur. El Veren alan görmez, parayı göstermek ayıptır.” dedi.

“TRABZON’DA DOĞDUM, FATİH’İN FETHİ OLDUĞUM”

İmamoğlu sözlerine devam ederek, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etmek istiyorum. Niye biliyor musunuz? İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olmayı düşünüp tartışarak beni İstanbul’a aday gösterdiği için kendisine teşekkür ediyorum. İlk defa. İstanbul’un tarihinde Trabzonlu bir belediye başkanı vardır.Fatih Sultan Mehmet’in fethettiği Trabzon’da doğdum,Fatih Sultan Mehmet’in fethettiği büyükşehir İstanbul’un belediye başkanı oldum.Ekrem İmamoğlu’nu görevden almaya çalıştılar. Uydurma bir dava ile Trabzon’dan Türkiye var dedi.

espiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu