Ekonomi

Hempacco ve WARPD Labs stratejik ortaklık kurdu

SAN DIEGO – Kenevir içilebilir ürünlerinde uzmanlaşmış bir şirket olan Hempacco Co, Inc. (NASDAQ: HPCO), kenevir endüstrisindeki yenilikçi yaklaşımıyla tanınan WARPD Labs ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. İşbirliği 250 bin dolarlık bir satın alma siparişini içeriyor ve Hempacco’nun WARPD Labs için kenevir türevi kannabinoidlerin tescilli bir karışımını içeren özel etiketli bir vape, kenevir ön ruloları ve sakız serisi üretmesiyle sonuçlanacak.

Yedi benzersiz boyutlar arası formülasyon içeren ürün serisi, Miami’deki Mana Wynwood Kongre Merkezi’nde düzenlenen Alternatif Ürünler Fuarı’nda sergilenecek. WARPD Labs bu ürünleri 14-16 Mart 2024 tarihleri arasında 2122 numaralı stantta sunacak ve şirketin boyutlar arası kenevir infüzyonlarını ABD pazarına sunması anlamına gelecek.

WARPD Labs’ın Amerika bölümünün CEO’su Kirk Fuqua, bu yenilikçi ürünlerle sektörü yeniden tanımlama potansiyelinin altını çizerek ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Hempacco CEO’su Sandro Piancone de heyecanını paylaşarak, işbirliğinin kenevir endüstrisinde önemli bir ilerlemeyi temsil ettiğini ve kenevir bazlı ürünlere yönelik tüketici beklentileri için yeni bir standart belirlediğini ifade etti.

Bu ortaklık Hempacco’nun kenevir endüstrisindeki konumunu güçlendiriyor ve yenilik ve kaliteye olan bağlılığının altını çiziyor. Alternatif Ürünler Fuarı’ndaki tanıtımın, sağlıklı yaşam ve eğlence amaçlı kenevir sektörlerine yeni ürünler sunmayı amaçlayan iki şirket arasında faydalı bir ilişkinin başlangıcı olması bekleniyor.

Green Globe International Inc. şirketinin (OTC Pink: GGII) çoğunluk hissesine sahip olduğu bir iştiraki olan Hempacco, içilebilir ürünler, kenevir sarma kağıdı ve kannabinoid çubukların üretiminin yanı sıra içilebilir teknoloji geliştirme de dahil olmak üzere çeşitli segmentlerde faaliyet göstermektedir. Şirket aynı zamanda The Real Stuff™ fonksiyonel içilebilir ürünler ve sarma kâğıdı markasının da sahibidir ve sektörde tanınmış kişilerle ortaklıkları bulunmaktadır.

Bu makaledeki bilgiler Hempacco’nun basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu