Yaşam

Heart Dead Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Heart Dead End 16. Bölüm Fragmanı ve Final Bölüm Özeti

TRT ekranlarında yayınlanan Kalp Kırıkları dizisi her salı izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Alp Nevruz, Mehmet Aslantuğ ve Ayça Bingöl gibi isimlerin yer aldığı dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla oldukça beğeniliyor. Geçtiğimiz günlerde 15. bölümüyle ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kalbin Sonu 16. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Gold Film imzalı TRT1’in yeni dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla herkesi kendine hayran bırakıyor.

Her Salı ekranlara gelen dizi, son 15. bölümüyle seyirciyle buluştu. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yürek yakan 16. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti?

Serinin son bölümünde; Sefer’in Halil’i tehdit ettiğini öğrenen Ali Fuat, Zeynep’in gerçek babası olduğunu söyler.

Ali Fuat, Zeynep’in kendisinin bir katil olduğunu öğrenmesini istemediği için miras davası açmıştır. Ancak planı kızının hayatını tehlikeye atar.

Halil duyduklarını duyduktan sonra Ali Fuat ile konuşurken Kalbin Sonu’na döndü. Ancak burada hiçbir şey eskisi gibi değil.

Dizinin yeni bölümünde; Zeynep, hayatıyla ilgili gerçeği öğrenir. Bunu kendisinden saklayan Halil ve Ali Fuat’a karşı tavır alır.

Zeynep, kendisinden saklananları ve ailesinin ona yaptıklarını kendine yediremez. Feride’nin söylediklerinden çok etkilenen Birsen kendini tuzağa düşmüş gibi hisseder.

Cennet, Yılmaz’ın kendisine daha önce yaptıklarını hatırlar ve anılarıyla uğraşır. Halil ise Yılmaz’la barışacaktır.

İşte Kalp Kırıklığı 16. Bölüm Fragmanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu