Teknoloji

Cyberpunk 2077 Sınırlı Süreli Ücretsiz Oynanabilecek

CD Projekt RED, oyunculara Cyberpunk 2077 sınırlı süreli ücretsiz oynama fırsatı sunacak. Dört günlük süreyi kaçırmayın. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (21 Mart)


Cyberpunk 2077 Sınırlı Süreli Ücretsiz Olacak

CD Projekt RED, henüz aksiyon-rol yapma oyununu oynamamış olan PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcılarına harika bir fırsat sunacak. Polonya menşeli geliştirici tarafından yapılan duyuru ile Cyberpunk 2077 sınırlı süreli ücretsiz oynanabilecek.

28 Mart 2024 Perşembe günü TSİ 18:00 sıralarında başlayacak olan süreç, 1 Nisan 2024 Pazartesi günü TSİ 09:59 sıralarında da sona erecek. Belirtilen tarihler arasında, beş saat süreyle deneyebileceğiniz oyun için PlayStation Plus veya Xbox Game Pass aboneliği gerekmeyecek.

Verilen detaylara bakılırsa ana oyunu, yayınlanan 2.0 ve 2.1 güncellemeleri ile oynayabilmek mümkün olacak. Bildiğiniz gibi 2.0 versiyonlu güncelleme ile yenilenmiş yetenek ağaçları, takviyeler (perks), siber yazılım, yeni kapasite ve polis sistemi ve radyo istasyonları, araç savaşları ve kovalamaca sekansları, yapay zeka geliştirmeleri, ganimet, eşya ve eşya üretimi ve kullanıcı arayüzü ve deneyimi değişiklikleri oyuna dahil edilmişti. 2.1 güncellemesi ise tam anlamıyla işlevsel metro sistemi, oyun içi radyo istasyonlarını araç dışındayken de dinleyebilme, yeni araçlar ve daha fazlasını getirmişti.

Eğer ücretsiz deneme sürecinde oyundan memnun kalır ve tam sürüme geçmeye karar verirseniz, kaydettiğiniz aşama da bütünüyle eksiksiz olarak aktarılacak ve her şeye baştan başlamak zorunda kalmayacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu