Haber

Babacan: “Adıyaman’da yoldaşlarım hayatını kaybetti. Arkadaşlarıma ve ailelerine sabır, vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum”

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Partimizin kurucuları yol arkadaşlarım Münevver Helün Fırat, Abdurrahman Bilgiç, Bekir Sıtkı Aslan ve Ahmet Faruk Ünsal’ın çok sayıda akrabası Adıyaman’da hayatını kaybetti. Arkadaşlarıma sabırlar diliyorum. ve ailelerine, hayatını kaybedenlere sabırlar diliyorum. Allah’tan rahmet diliyorum.”

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin meydana gelmesiyle 10 ilde yıkıcı etki ortaya çıktı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, depremden etkilenen Adıyaman’da partisinin kurucularının hayatını kaybettiğini açıkladı. Babacan, sosyal medya hesabından şu mesajı yayınladı:

“Partimizin kurucularının çok sayıda akrabası, Yoldaşlarım Münevver Helün Fırat, Abdurrahman Bilgiç, Bekir Sıtkı Aslan ve Ahmet Faruk Ünsal Adıyaman’da yaşamını yitirdi. Dostlarıma ve ailelerine sabır, şehit olanlara Allah’tan rahmet diliyorum. uzak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu