Yaşam

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kültür Sanat etkinlikleriyle vatandaşları buluşturmaya devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırdığı Dokuma Parkı ve Mimar Sinan Parkı’nda kültürel etkinlikler devam ediyor. Sanatın tüm güzelliklerini vatandaşlarla buluşturmaya devam eden Büyükşehir, dün akşam da binlerce vatandaşı sinema ve konser etkinlikleriyle buluşturdu. Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı tarafından düzenlenen Yaz Konserleri ‘ olaylarının bu kez adresi Mimar Sinan Parkı; Açık havada sinema keyfi yapmak isteyen vatandaşlar Dokuma Park’ta buluştu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu, Kültürel ve sanatsal faaliyetlerle vatandaşlarımızı buluşturmaya ve şehrimizin kültürel zenginliğini ortaya çıkarmaya devam edeceğiz” dedi.söz konusu.

Açıldığı günden bu yana vatandaşların uğrak yeri olan Tekstil Park’ta yaz akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen sinema geceleri devam ediyor. Büyük ilginin olduğu ve “Aslan Kral” filminin gösterildiği parkta vatandaşlara patlamış mısır ve limonata da ikram edildi. Öte yandan renkli görüntülere sahne olan Mimar Sinan Parkı’nda ise Büyükşehir Konservatuarı öğretim üyelerinden Efe Dumancı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı. Günün stresini müzik eşliğinde atan vatandaşlar doyasıya eğlendi.

Vatandaşlar, kendilerini kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturduğu ve yaz akşamlarını keyifli hale getirdiği için Çerçioğlu’na teşekkür etti. Etkinlikler Ağustos ayında da hız kesmeden devam edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

gemerekhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu